Savez izviđača Beograda

Savez izviđača Beograda

Višeboj "Kosmaj 2010" PDF Štampa El. pošta
nedelja, 16 maj 2010 15:41
77-logo_kosmajski_odred
Oslanjanje na nove snage i dugogodišnje iskustvo

Odred izviđača "Kosmajski odred" posle višegodišnje pauze organizovao je za vikend od 14. do 16. maja 2010. godine akciju "Kosmaj".

Organizatori su sve veoma dobro isplanirali, jedino izgleda da nisu imali kontakt sa onom silom koja je od početka do kraja akcije slala kišu na Mladenovac i celu Srbiju.

Pozivu za učešće na akciju odazvalo se 13 ekipa iz desetak mesta iz Srbije i ekipa tabornika iz Slovenije. Od beogradskih odreda, pored domaćina učestvovali su izviđači iz odreda "Kolubarac", "Breza", "Lola", "Prešern" i "Severac".

 

 

Kišovito vreme nije omelo brđane koji su svojevremeno učestvovali na akciji "Krcun" da posete mladenovčane i da se druže.

Treba reći da je učesnike akcije posetio i starešina Saveza Branko Davidović.

Ova akcija je bila osmišljena i dobrim delom realizovana kao susret onih koji su u ranijem periodu aktivno radili na promociji izviđaštva u Mladenovcu i današnjih generacija mladenovačkih izviđača.


Poslednje ažurirano četvrtak, 07 oktobar 2010 11:15
 
 
Design by: iMedia